Nut Mini Smart tracker

Se smart trackery resp. inteligentními sledovacím zařízení se v poslední době roztrhl pytel. Tak jsem se rozhodl taky jeden vyzkoušet. Má volba padla na Nut Mini, pořizovací cena na Ebay v hodnotě 191,- není zase tak vysokou investicí. Objednal jsem si jej a za 14 dní domu přišla krabička.

Součástí balení je samotný tracker a přívěsek na klíče. Z trackeru stačí jen vytáhnout plastový oddělovač kontaktů beterie, aby nedocházelo k vybíjení, a vše je hotovo. Nyní stačí nainstalovat jen aplikaci k ovládání, já volil na AppStore aplikaci Nut – GPS Locating Bluetooth Anti-loss. Aplikaci využívám na iPadu, bohužel aplikace pro Windows Phone zatím není.

Zařízení stačí jednoduše spárovat přes bluetooth a vše je hotovo, nyní se o nic již nemusíte starat. Vlastně maximálně o to, aby byla nabitá baterie 🙂

Pokud je zařízení v dosahu vašeho zařízení, je možné si zobrazit polohu přes GPS, nebo si můžete tracker prozvonit. Tato funkce se mi velmi líbí, neboť si často nechávám někde klíče a tak jsem si na ně tracker připnul.

 

 Zde uvádím snímky z aplikace

Snímek – základní informace o zařízení, možnost prozvonění zařízení a přesná adresa.

Snímek nastavení; ukazuje spárovaná zařízení s aplikací a informaci o vzdálenosti zařízení od mobilu / tabletu.

Další nastavení, uživatelské menu

Přesná lokalizace na mapě

Konektivita

Bluetooth

Platformy

Android, iOS

Ovládání

Jednoduché, intuitivní.

Indikace

Akustická / mapa

Závěrem

Tento tracker je z mého pohledu ideální v poměru výkon / cena. Jednoduché, funkční a o to tu především jde 🙂